Atveseļojošais seanss

Kad:
oktobris 9, 2023 @ 15:00 – 16:00 Europe/Riga Laika zona
2023-10-09T15:00:00+03:00
2023-10-09T16:00:00+03:00
Kur:
Veselības Studija ANAELA
Maskavas iela 322
Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1063
Latvija
Kontakti:
Daina / VidyaBhanu
26559850

Atveseļojošie seansi ir pieejami no attāluma. Pirms pirmā seansa obligāta konsultācija. Uz seansiem un nodarbībām lūdzu pieteikties zvanot t.26559850 vai šeit.

Kosmoenerģētika uzlabo cilvēka pašsajūtu, veselību, sakārto cilvēka dzīvi, atvieglojot saasinājušās liktens situācijas. Uzlabo finanšu sfēru, vieglāk atrast darbu, atrast “īsto” darbu, kāpt pa karjeras kāpnēm. Atveseļojošie seansi harmonizē savstarpējās attiecības ar apkārtējiem, ar darba kolēģiem, ar vecākiem, ar bērniem, ar mīļotajiem cilvēkiem, atvieglo pusaudžu pārejas vecuma krīzes. Seansi mazina sasprindzinājumu, aktivizē cilvēka iekšējās rezerves, kas dod harmoniju un noturību pret ikdienas stresu.

Kosmoenerģētiskas atveseļojošā seansa laikā pār cilvēku (un visiem viņa smalkā plāna ķermeņiem) tiek atvērti atveseļojošie kanāli. Seansa laikā cilvēkam atjaunojas čakru darbība, enerģētiski tiek tīrīti  dažādi enerģijas sabiezējumi, domformas un dzīves laikā uzkrātās negatīvās enerģijas uzkrājumi, bloki. Attīrās visas iespējamās zināmās un nezināmās okultās ietekmes, paaudžu pārmantojamība, tā saucamie „dzimtas lāsti”, utt. Atvienojas nekrotiskas saites. Sinronizējas abu smadzeņu pusložu darbība.  Kosmoenerģētiskie kanāli strādā ar cilvēka problēmas cēloni, rašanās iemeslu, kas nodrošina pastāvīgu atbrīvošanos no sekām, t.i. slimībām, atkarībām un problēmām. Seansu laikā cilvēkam tiek iedota ļoti spēcīga enerģētiskā aizsardzība. Enerģētiskā aizsardzība nepieciešams cilvēkiem, kas ikdienā strādā ar lielām ļaužu masām, vai arī ikdienā ir ciešā kontaktā ar svešiem cilvēkiem.

Kosmoenerģētikas metode palīdz iemantot pilnīgu personības harmonizāciju, bet tai piemīt dažas īpatnības:
1.-Tā ir ilgstoša terapija, no 10 seansiem (viens kurss, 1,5-2 mēneši) līdz 60 seansiem (aptuveni gads) un ilgāk.

Smagos gadījumos – hronisks alkoholisms, narkomānija, epilepsija, depresija, apsēstība (būtņu klātbūtne), atveseļošana var ilgt vairākus gadus. (Runa ir par pilnīgu izveseļošanos. Stāvokļa uzlabošanās var parādīties stipri ātrāk).

Seansu shēma:

Pirmā nedēļa – 3 seansi;

Otrā un Trešā nedēļa – 2 seansi nedēļā;

Ceturtā, piektā un sestā nedēļa – 1 reizi nedēļā.

Seansu biežums katram var būt dažāds. Smagus slimniekus – ar aknu cirozi, vēzi, limfogranulomatozi ieteicams ārstēt katru dienu, pa 2-3 seansiem dienā no 1 mēneša līdz 3, tad seansus veikt caur dienu, vai katru dienu, bet 1 reiz dienā.

2.-Tā var būt nepatīkama un sāpīga procedūra;

3.-Visi pacienti iziet caur vairākiem īpaši smagiem saasinājumiem gan fiziskā, gan garīgā, gan emocionālā, gan materiālā, ģimenes plānā utt. Pie pirmajiem stāvokļa saasinājumiem kopumā var pat izskatīties krietni sliktāk, kā jebkad dzīvē. Tieši tādēļ, pirms uzsākt atveseļošanos, nepieciešams priekš sevis izlemt – vai Jūs esat gatavi visu pārciest vai nē;

4.-Kosmoenerģētikas metode paredz visādā ziņā patstāvīgu paša pacienta intensīvu sevis pilnveidošanas un atveseļošanas darbu.

Saslimšanas, neveiksmes – signāls par nepareizām vai sliktām domām, vēlmēm, rīcību. Tās mums tiek dotas mūsu pāraudzināšanai, lai mēs labotos, iegūtu dzīves mācību.

Uzlabojot likteni, izārstējot slimību – dziednieks iejaucas svešā karmā, par ko var ciest gan viņš, gan pats pacients. Lai no tā izbēgtu:

 • Pacientam noteikti jāmaksā par savu ārstēšanu;
 • Pats svarīgākais, kas pacientam jādara – nekavējoties jāuzsāk garīgais darbs ar sevi, jālasa garīgā literatūra, piem.: Lūles Vīlmas darbi. Jāatbrīvojas no visiem aizvainojumiem, žēluma pret sevi, egoisma, skaudības, greizsirdības utt.

Kosmoenerģētikas Atveseļojošie seansi sakārto cilvēku veselības sfērā:

 • Sirds asinsvadu sistēmu (hipertonija, hipotonija, utt.);
 • Kuņģa zarnu traktu (gastrīts, utt);
 • Kustību aparātu (locītavas, utt);
 • Urīnceļu, dzimumorgānu sistēmu (enurēze, utt);
 • Nervu sistēmu (acu tiki, bezmiegs, nepamatoti trauksmes stāvokļi, utt);
 • Dzirdes, redzes sistēmu;
 • Imūnsistēmu (biežas LOR saslimšanas, utt);
 • Elpošanas sistēmu (astma, utt);
 • Endokrīno sistēmu (hormonālais disbalans, utt),
 • Veģetatīvo nervu sistēmu (distonija, utt).

Kosmoenerģētikas Atveseļojošo seansu iedarbību cilvēki izjūt ļoti ātri, pašsajūta uzlabojas reizēm pat pēc dažu Atveseļojošo seansu apmeklējuma.

Uz seansu var ņemt līdz tuvinieku fotogrāfijas.

Atveseļojošie seansi ir ieteicami visiem.

Bērniem līdz 10 gadu vecumam seansi ir bezmaksas, bet kopā ar mammu.

Bērniem no 10 – 16 gadu vecumam seansi ir ar 50% atlaidi.

 …

 ..

Loading