Kosmoenerģētikas metodes apmācība

KLASISKĀS KOSMOENERĢĒTIKAS APMĀCĪBA

Aicinu visus, kuri interesējas par enerģiju pasauli, kuri meklē jaunus instrumentus un iespējas enerģiju pasaulē, kuri vēlas paplašināt savu enerģētisko un garīgo potenciālu, kuri vēlas strādāt ar sevi, savām emocionālām un materiālām problēmām, kuri vēlas sakārtot savu veselību, uzlabot attiecības un palīdzēt sev un tuvajiem.
Tiek formēta dienas grupa, vakara grupa un brīvdienu grupa. Vienosimies par Jums izdevīgu laiku.

Tāpat kā citi garīgie novirzieni, arī Klasiskās Kosmoenerģētikas metode orientēta uz cilvēka pašattīstību, harmonijas, garīgās un fiziskās veselības iemantošanu. Mūsdienās katram cilvēkam ir nepieciešams apgūt elementāras zināšanas, kā palīdzēt sev un citiem, mācēt aizsargāt sevi, atveseļoties no vienkāršām saslimšanām, noņemt sāpes, orientēties liktens un veselības jautājumos, izprast cēloņus un iespēju robežās pārvaldīt tos. Kosmoenerģētika ir unikāla atveseļošanās metode, kura atveseļo cilvēka fizisko ķermeni no dzīves gadu gaitā uzkrātās negatīvās enerģijas, attīra no šlakvielām, atgriež jaunību, atjauno cilvēka enerģētisko fonu, atbrīvo no visa veida negatīva (okultām ietekmēm, neveiksmju programmām, dzimtas uzstādījumiem, energobūtnēm utt.), atjauno cilvēka energolauku, veidojot aizsardzību pret jebkurām ietekmēm. Apgūstot Klasiskās Kosmoenerģētikas metodi jūs varēsiet paši risināt savas dzīves problēmas un spēsiet palīdzēt arī citiem cilvēkiem. Šo metodi var izmantot ne tikai atveseļošanai, bet arī ikdienas dzīvē – mājās, darbā, skolā, uz ielas, t.i. sadzīvē.

Ar Kosmoenerģētikas palīdzību jūs varēsiet:

Paaugstināt imunitāti, aktivizēt savas iekšējās rezerves, paātrināt atveseļošanos pēc smagām traumām vai saslimšanām, uzlabot pašvērtējumu un pārliecinātību par sevi, kas atvieglos dzīves grūtību pārvarēšanu un palīdzēs realizēt sapņus un ieceres; uzlabot karjeras izaugsmes iespējas un veiksmi biznesā; paaugstināt materiālo līmeni, kas ir dabīgi, ja cilvēks paaugstina savu enerģētisko līmeni; paplašinās cilvēka apziņa; attīstās cilvēka ekstrasensorās spējas; atjaunojas cilvēka fiziskā un psihiskā veselība, atveseļojas cilvēks no depresijas, bailēm, agresivitātes un visa, kas cilvēku nomāc un traucē būt laimīgam; cilvēks atbrīvojas no dažādām problēmām, neveiksmēm, utt. un iemanto harmoniju un līdzsvaru. Sīkāk par Klasiskās Kosmoenerģētikas metodi skatīt  >>ŠEIT.

Klasiskās Kosmoenerģētikas Atveseļojošo seansu ietekme ir zinātniski pierādīta. Starptautiskā Klasiskās Kosmoenerģētikas Federācija ir veikusi dažādus zinātniskos pētījumus un sadarbojoties ar Rīgas Stradiņu universitāti ir izstrādājusi sešus patentus par Klasiskās Kosmoenerģētikas atveseļojošu ietekmi uz cilvēka veselību. Šī atveseļojošā metode atgriež un atjauno cilvēkiem veselību.

Latvijā apmācības programma ir licencēta. Pēc apmācības pabeigšanas, Kosmoenergētam ir iespēja stāties Eiropas Kosmoenerģētikas  & veselības tehnoloģiju federācijā (EIROPEAN FEDERATION OF COSMOENERGY & WELLNESS TECHNOLOGIES) un, kā federācijas biedram, ar Dziednieka sertifikātu reģistrēties VID, kā pašnodarbinātai personai, ar tiesībām praktizēt Latvijā un Eiropas Savienībā.

Klasiskās Kosmoenerģētikas sākuma apmācības tēmas

>>Apmācība I.,II.,III. pakāpe

 • Klasiskās Kosmoenerģētikas metodes izpratne, vēsture, teorētiskās un praktiskās zināšanas.
 • Cilvēka energostruktūra, aura, smalkie ķermeņi un čakras.
 • Saslimšanu un liktens problēmu rašanās iemesls.
 • Cilvēka aizsardzības metodes, uzstrādes.
 • Biolokācijas metode, cilvēka enerģētiskā stāvokļa, iekšējo orgānu un sistēmu darbības enerģētiskā diagnostika.
 • Diagnostika – biolauka deformācijas veidi. (Tā saucamās okultās ietekmes – noskaudums, energobojājums, piebūrums, atbūrums, ļauna acs, bezlaulību vainags, nolādējums utt .)
 • Geopatogēno zonu (āderu) noteikšana, bloķēšana.
 • Vingrinājumi sevis pilnveidošanai (ekstrasensorās spējas).
 • Efektīva sāpju noņemšanas metode (domāts, sāpju noņemšana ar sāpju cēloņa noņemšanu).
 • Atbrīvošanās no nekrotiskām enerģijas aizplūšanas saitēm un negatīvās enerģijas, neveiksmēm, problēmām.
 • Telpu enerģētiskā attīrīšana: Mājas, dzīvokļa,(cilvēks jūtas harmoniskāk enerģētiski attīrītā vidē, pazūd bailes, stresi, bezmiegs) darba vietas telpu (veiksmīgāk noris bizness); dokumentu (veiksmīgs darījums); transportlīdzekļu (labāk kalpo); preču (iespēja vieglāk pārdot preces) un priekšmetu enerģētiskā attīrīšana.
 • Iniciācija (iesvētīšanās) trijos Kosmenerģētiskajos kanālos – lai atveseļotos, aizsardzībai, lai atjaunotu savu energostruktūru, lai stabilizētu savu psihoemocionālo stāvokli: FARUN BUDDA – Universāls atveseļojošais kanāls. Izārstē visas slimības, labvēlīgs visam, piepilda ar ļoti tīru enerģiju. Atveseļo kuņģa čūlu, 12 pirkstu zarnas čūlu, čūlaino kolītu. Sadziedē apdegumus un to sekas. Tiek pielietots reanimācijā; ātri izved cilvēku no šoka, ģīboņa un komas. FIRAST –  (Sengrieķu stars) Attīrošais kanāls, attīra no visa veida negatīvās, netīrās enerģētikas. Atveseļo LOR orgānus – ausu, kakla, deguna saslimšanas, strādā ar vājdzirdību, kurlumu. Noņem Zobu sāpes. Ārstē enurēzi. Locītavu sāpes, galvassāpes. Varikozo vēnu paplašināšanās, tromboflebīts. Attīra visa veida okultas ietekmes, lāstus, nolādējumus utt. Atbrīvo no energobūtnēm. Attīra priekšmetus, dokumentus un telpas. ZEVS –  (Olimpa Dievu enerģija), universāls kanāls; atjauno čakru darbību; iedarbojas uz visām saslimšanām un pastiprina citu kanālu darbību. Apmācības un iniciācijas laikā notiek zināšanu un dziedniecisko spēju nodošana no skolotāja skolniekam.
 • Atveseļojošā seansa shēma.
 • Atveseļojošā kursa shēma
 • Darbs no attāluma, ar fantomu, ar fotogrāfiju (seanss no attāluma)
 • Atveseļošanās īpatnības.
 • Atveseļojošie seansi sev un citiem.
 • Ūdens, krēmu, sāls strukturizēšana.
 • Dažādu atveseļojošu metožu apvienošana, mūsdienu medicīna + atveseļojošie seansi.

Kosmoenerģētikas metode ir vienkārša un pieejama ikvienam, to var apgūt jebkurš. Pirms apmācības notiek pārrunas.

Apmācību vada Kosmoenerģētikas Maģistrs – Daina Vidēja / VidyaBhanu.

Sākuma >>apmācība (I.,II.,III.pakāpe) norit 4-6 dienas, pa 2-4 stundām, kopā apmācība laiks 15h. Apmācības laiks pēc vienošanās.

Mācību maksa 350eur.

Mīļi gaidīti!

Lūdzam pieteikties apmācībai, aizpildot pieteikšanās formu: https://forms.gle/cg6aSpz8dB9NxsRM7

Ja ir vēlēšanās, pēc sākuma apmācības ir iespēja tālāk attīstīties un apgūt nākamās >>iniciācijas un pakāpes Kosmoenerģētikā.

IV.pakāpe

Apmācība un iniciācija informatīvajos kanālos Midi un Gektas, pieeja visaptverošajai informatīvajai telpai. Kanāls MIDI –  Zemes informatīvais kanāls, apveltīts ar sievišķo enerģiju. Aizsardzība. Palīdz cilvēku un priekšmetu meklēšanā. Palīdz sarīkot cilvēku satikšanos. Paaugstina intuīciju, attīra no visa, kas traucē saņemt informāciju. Apziņas attīrīšana un paplašināšana notiek pakāpeniski. Informācija tiek saņemta atbilstoši skolnieka enerģētiskajai struktūrai. Kanāls GEKTAS –  Kosmiskās informācijas kanāls – dod informāciju par visu. Attīra un noņem visu, kas traucē informācijas saņemšanai. Spēcīgi attīra un paplašina apziņu, aktivizē augšējos energocentrus, aktivizē radošās spējas.

Iniciācija Meistara pakāpē

Trīs pakāpju Iniciācija Meistara pakāpē notiek pēc tam, kad ir notikusi iniciācija 21 Kosmoenerģētiskajā kanālā. Ir jābūt iniciācijai kanālos Midi un Gektas.

Iniciācija Zoroastrismā

Notiek ne ātrāk, kā mēnesi pēc Iniciācijas Meistara pakāpē.

Iniciācija Maģistra pakāpē

Maģistra pakāpē iniciācija notiek ne ātrāk, kā gadu pēc iniciācijas Meistara pakāpē. Ir astoņu pakāpju iniciācija Maģistra pakāpē. Iniciācija pakāpē notiek ne biežāk, kā ik pēc 3 mēnešiem. IV. pakāpes Maģistrs ir tiesīgs apmācīt un iniciēt savus skolniekus sākuma Kosmoenerģētikas apmācības programmas I., II., III.pakāpē. V.pakāpes Maģistrs ir tiesīgs apmācīt un iniciēt savus skolniekus Buddiskā bloka kanālos. VI.pakāpes Maģistrs apgūst tiesības apmācīt un iniciēt savus skolniekus Maģiskā bloka kanālos. VII.pakāpes Maģistrs saņem tiesības apmācīt un iniciēt savus skolniekus Meistara pakāpē. VIII.pakāpes Maģistrs saņem tiesības  apmācīt un iniciēt savus skolniekus Maģistra pakāpē un Zoroastrismā.

Loading